مارس 26, 2023

کادو برای پسر سه ساله – هدیه های متفاوت برای پسر 3 ساله

5/5 - (6 امتیاز)

برای خرید کادو برای پسر ۳ ساله، باید وسواس بیشتری به خرج دهید و سعی کنید سریع تصمیم نگیرید. کودکان در سه سالگی به انجام کارهایی که  انرژی آنها را تخلیه می کند علاقه بیشتری دارند. پسربچه‌ها در این سن تلاش می‌کنند تا کارهای شخصی خود را به ‌تنهایی انجام داده و به استقلال برسند.

اصولاً بچه ها در رده سنی ۳ الی ۴ سالگی اشتیاق بیشتری برای انجام فعالیت‌های بزرگترها دارند. بازی با اسباب ‌بازی‌های جدید و متنوع می‌تواند بهترین فعالیتی باشد که کودک به آن اشتیاق زیادی نشان می‌دهد.

برای پسر سه ساله کادو چی بخرم؟

در انتخاب کادو برای کودک سه تا شش ساله باید دیدگاه خود را تغییر دهید. اکثر پسر بچه‌ها در این سن نسبت ‌به علاقه خود آگاهی بیشتری پیدا می‌کنند.  قطعا برای خوشحال کردن کودکان در این سن بهتر است به سراغ اسباب بازی ها بروید. زیرا پسربچه ها در این سن به بازی بیشتر از هرچیز دیگری اهمیت می دهند.

کودکان در این رده سنی دنیای تخیلی از اسباب بازی های خود می‌سازند. اگر نمی‌دانید که چه هدیه‌ای برای پسربچه‌ها در این سن مناسب است، حتماً با گل بچین همراه باشید تا محصولات مناسبی را به شما ا معرفی نماید.

می‌توان گفت مهارت‌های حرکتی کودکان در سن ۳ سالگی با بازی با اسباب ‌بازی‌های مختلف تقویت می‌شود. همانطور که می‌دانید، کودکان در هر سنی مراحل رشد خاصی را طی می کنند. به ‌همین خاطر اگر در فکر خرید هدیه برای پسر سه‌ ساله هستید، باید به فعالیت‌های مورد علاقه او توجه کنید. تا درنهایت بتوانید هدیه‌ای مناسبی را برای خوشحال کردن او انتخاب نمایید.

چه هدیه ای برای پسر سه ساله خوبه؟

قطعاً اولین گزینه‌ای که ما برای خرید کادو برای کودکان خردسال به آن فکر می‌کنیم، اسباب ‌بازی است. اسباب ‌بازی‌ها دارای تنوع بالایی بوده و هر کدام برای رده‌ سنی خاصی طراحی‌شده اند. پسر بچه‌ های سه‌ ساله ویژگی‌های اخلاقی خاصی دارند و متناسب با شخصیت آن‌ها، باید بتوانید بهترین وسایل بازی را انتخاب نمایید. انتخاب محصولاتی که بتواند سبب افزایش هوش، خلاقیت، افزایش تمرکز و تقویت مهارت‌های مختلف کودک شود، گزینه ایده‌آلی خواهد بود.

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در زمان خرید هر نوع اسباب‌ بازی جهت کادو برای پسر سه ساله توجه به رده سنی اوست. برخی از اسباب ‌بازی ها دارای قطعات ریزی هستند که می‌تواند برای کودکان خردسال تا حدودی خطرناک باشد. همچنین بازی با چنین محصولاتی تا تاحدودی برای کودکان در سنین پایین مشکل به نظر می رسد.

به ‌منظور انتخاب کادو برای پسر بچه ها بهتر است اسباب ‌بازی‌های بزرگ و مفیدی انتخاب کنید. شاید بارها برای شما پیش‌آمده باشد که کادویی را برای کودک خریداری کرده باشید و کودک در ابتدا به آن علاقه زیاد داشته باشند. اما پس ‌از مدتی دیگرعلاقه ای به آن نشان نمی دهند. جهت خرید هدیه بهتر است به سراغ محصولاتی بروید که کودکان بتوانند با آن‌ها بازی‌های گوناگونی را انجام دهند.

نکات مهم جهت انتخاب کادو برای پسر ۳ ساله

کودکان در سن ۳ سالگی دنیای اطراف خود را بیشتر می‌شناسند و علاقه دارند تا اکثر کارها را به‌ تنهایی انجام دهند. سه سالگی به گونه ای است که کودکان می توانند کامل حرف بزنند و علایق خود را بیان کنند. بنابراین باید در انتخاب کادو برای خوشحال کردن آن‌ها حساسیت بیشتری به خرج دهید. مهم‌ترین فاکتورها برای خرید هدیه برای پسربچه سه‌ ساله عبارت‌اند از :

 • برای این‌ که بتوانید کودک را خوشحال کنید بهتر است که یک لیست کامل از هدیه های مورد علاقه او تهیه کنید. سپس طبق قیمت و معیارهایی که در نظر دارید، بهترین هدیه را انتخاب کنید.
 • اگر به سراغ اسباب ‌بازی می‌روید جهت انتخاب کادو، بهتر است اسباب ‌بازی‌هایی را مدنظر داشته باشید که قطعات خیلی ریزی نداشته باشند. زیرا خطر بلعیدن هر یک از قطعات در این سن برای کودکان وجود دارد.

با توجه به این مواردی که به آنها اشاره کریم تا حدودی می‌توانید در خرید یک کادوی عالی و سوپرایز کردن پسربچه‌ها موفق باشید. اما برای آسانی کار شما، گل بچین لیستی از بهترین ایده‌ها را جهت کادو برای پسر سه ‌ساله تهیه کرده است. تا از میان ایده ‌آل‌ترین گزینه ها بتوانید کادوی مناسبی را خریداری کنید.

ایده های جدید خاص کادو برای پسر سه ساله

بهترین انتخاب ها جهت خرید کادو برای پسر سه ساله را می توان از بین گزینه های زیر پیدا کرد.

1- موتور شارژی لاودیس مدل ZR5632

برای خوشحال کردن پسربچه‌ها قطعاً خرید یک موتور شارژی با طراحی شبیه به موتورهای واقعی، انتخاب عالی به ‌نظر می‌رسد. موتور شارژی لاودیس دارای تمامی امکانات ایمنی بوده و و از قابلیت‌های صوتی نیز برخوردار است. این موتور شارژی موزیکال بوده و لذت سواری را برای کودکان چندین برابر می‌کند.

می‌توان گفت که طراحی ظاهری این موتور کاملاً به موتورهای واقعی شباهت دارد و قطعاً هر کودکی مشتاق به بازی با آن خواهد بود.

موتور شارژی لاودیس مدل ZR5632

موتور شارژی لاودیس مدل ZR5632

 • امکانات ایمنی و امنیتی: ترمز
 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
 • ویژگی‌های نوری: چراغ دار
 • نحوه کنترل و فرمان: اهرم هدایت فرمان
 • تعداد چرخ: چهار
 • نوع چرخ‌ها: پلاستیک EVA
 • ویژگی بیشتر
توضیحات بیشتر و خرید آنلاین

2- ست اسباب بازی گلدن گان مدل TizTiz مجموعه 15عددی

همه کودکان مخصوصا پسربچه‌ها در دنیای خیالی، خود را قهرمان می‌دانند. قطعاً خرید یک ست اسباب ‌بازی که شامل تفنگ، تیرکمان، دوربین، شکاری و… باشد لذت بازی و تبدیل شدن به یک ابرقهرمان را برای آن‌ها چندین برابر می‌کند. پسربچه‌ها می‌توانند با استفاده از این اسباب ‌بازی‌ها به جنگ دشمنان خیالی خود بروند.

همچنین خرید چنین هدیه‌ای سبب شده تا آن‌ها به‌ خوبی با انواع تجهیزات جنگی آشنایی پیدا کنند و به ‌خوبی آن‌ها را بشناسد. این اسباب‌بازی از پلاستیک درجه یک ساخته ‌شده و هیچ‌گونه آسیبی برای کودک نخواهند داشت. همچنین طراحی آن به‌گونه‌ای است که می‌تواند برای رده سنی خردسال، کودک و نوجوان مناسب باشد.

ست اسباب بازی گلدن گان مدل TizTiz مجموعه 15عددی

ست اسباب بازی گلدن گان مدل TizTiz مجموعه 15عددی

 • مکانیزم: تیر و کمان ، ساده
 • امکانات همراه: تیراندازی
 • رده سنی: خردسال ، کودک ، نوجوان
توضیحات بیشتر و خرید آنلاین

3- اسباب بازی مدل سگهای نگهبان کد 012

سگ نگهبان کاراکتر مورد علاقه کودکان است و قطعاً خرید اسباب ‌بازی‌هایی که به شخصیت‌های انیمیشنی و کارتونی شبیه باشد، یکی از کادوهایی است کودکان را بسیار خوشحال‌ خواهد کرد. این محصول متشکل از چندین ماشین اسباب‌بازی و کاراکترهای سگ های نگهبان در طراحی های مختلف است.

طراحی بسیار ویژه این محصول و استفاده از رنگ‌های متنوع، شوق بازی را در کودکان افزایش خواهد داد و آن‌ها با خلاقیت و تخیلات خود می‌توانند بازی‌های متنوعی را با این ماشین‌ها انجام دهند. این اسباب بازی مناسب کودکان 2 تا 12 ساله می باشد.

اسباب بازی مدل سگهای نگهبان کد chase01

اسباب بازی مدل سگهای نگهبان کد chase01

 • سبک بازی: بازی آموزشی
توضیحات بیشتر و خرید آنلاین

4- بازی ساختنی بلوک های خانه سازی 72 تکه، بهترین کادو برای پسر ۳ ساله

به‌ منظور خرید بهترین کادو برای پسر ۳ ساله انتخاب بازی‌های ساختنی نیز مناسب است. کودک می تواند با تمرکز، خلاقیت و دقت بالا، با قطعات آن شکل‌های گوناگونی بسازند. بلوک خانه ‌سازی ۷۲ تکه یکی از اسباب ‌بازی‌های ساختنی بوده که قطعات آن بسیار بزرگ هستند و خطری بابت بلعیدن آن توسط کودک وجود ندارد.

رده سنی این محصول برای خردسالان، کودکان و نوجوانان مناسب می‌باشد. قطعاً خرید چنین هدیه‌ای برای پسربچه‌ها علاوه‌بر خوشحال کردن آن‌ها، به تقویت مهارتهای تمرکزی آن‌ها نیز کمک خواهد کرد.

بازی ساختنی بلوک های خانه سازی 72 تکه

بازی ساختنی بلوک های خانه سازی 72 تکه

 • سری: زندگی شهری
 • رده سنی: کودک ، نوجوان
 • مخاطرات: خطر بلعیدن
توضیحات بیشتر و خرید آنلاین

5- اسباب بازی مدل پارکینگ طبقاتی کد 31861

آشنایی با دنیای اطراف و مکان‌های عمومی برای کودکان بسیار جذاب استت. کودکان از سن ۳ سالگی به بعد بیشتر به اطراف خود توجه دارند. خرید اسباب‌بازی مدل پارکینگ طبقاتی علاوه‌بر این‌که می‌توانند ازنظر سرگرمی جذابیت زیادی برای پسربچه‌ها داشته باشد، بلکه می‌تواند آن‌ها را با چنین مکان‌های عمومی و قوانین آنها آشنا کنند.

این اسباب ‌بازی یکی از جدیدترین نمونه‌هایی است که از پلاستیک باکیفیت ساخته ‌شده است. طراحی آن نیز براساس طرح و پارکینگ‌های طبقاتی واقعی است.

اسباب بازی مدل پارکینگ طبقاتی کد 31861

اسباب بازی مدل پارکینگ طبقاتی کد 31861

 • جنس بدنه: پلاستیک
 • شبیه‌سازی: براساس نمونه واقعی
 • کاربرد ماشین: ساده ، کیت و مسیر ماشین بازی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده: پایه
 • شامل: بسته‌بندی
توضیحات بیشتر و خرید آنلاین

6- گیتار اسباب بازی مدل S43 طرح Ben 10

بدون شک توجه به علایق کودکان می تواند در یافتن بهترین کادو برای پسر سه ساله کمک کند. اگر کودک به موسیقی و نواختن ساز علاقه دارد، شما با دادن این گیتار به عنوان هدیه به او می توانید او را وارد دنیای موسیقی کرده و به تقویت استعداد او کمک کنید. این گیتار با طراحی پسرانه و جذاب قطعا پسر بچه ها را به وجد می‌آورد و آن ها می توانند لذت نواختن ساز را تجربه کرده تا برای کار با سازهای واقعی آماده شوند.

گیتار اسباب بازی مدل S43 طرح Ben 10

گیتار اسباب بازی مدل S43 طرح Ben 10

 • هدف بازی: آلات موسیقی
 • رده سنی: خردسال ، کودک
توضیحات بیشتر و خرید آنلاین

7-اسباب بازی مدل ماشین راهسازی لودر طرح ساز و باز کد 05

شاید جالب باشد در دوران کودکی، توسط انواع ماشین بازی کودکانه پسر بچه ها را از همان ابتدا با کارهای فنی آشنا کنید. این مورد قطعا در بزرگسالی آن ها و انتخاب مسیر شلی مناسب تاثیر می گذارد و سبب تقویت مهارت و آگاهی آن ها می شود. یکی از بهترین کادوها برای پسر سه ساله این ست اسباب بازی ماشین راهسازی است که کودک می تواند با استفاده از تجهیزات داخل آن ماشین را بسازد و این گونه مهارت های فنی او در حین بازی کردن تقویت می شود.

اسباب بازی مدل ماشین راهسازی لودر طرح ساز و باز کد 05

اسباب بازی مدل ماشین راهسازی لودر طرح ساز و باز کد 05

 • سبک بازی: بازی آموزشی ، ابزار
 • ویژگی‌های نظافتی: قابلیت شست‌وشو
توضیحات بیشتر و خرید آنلاین

8- اسباب بازی گلف مدل Mini Golf 2

بازی گلف بهترین بازی فکری است که به تمرکز بالا نیاز دارد. با خرید اسباب بازی گلف برای پسر بچه ها در کنار اینکه آنها را خوشحال می کنید، به آنها کمک کنید تا کاملا با قوانین بازی گلف آشنا شوند. بدون شک بازی با این اسباب بازی در افزایش صبر و تمرکز کودکان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. بنابراین می توان گفت که این محصول یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه به کودکان خردسال است.

اسباب بازی گلف مدل Mini Golf 2

اسباب بازی گلف مدل Mini Golf 2

 • هدف بازی: حرکتی و مهارتی
 • رده سنی: کودک
 • ویژگی‌های حرکتی: قابلیت حرکت
توضیحات بیشتر و خرید آنلاین

سخن آخر

در سنین خردسالی به ویژه از سن سه سالگی به بعد کودکان علاقه زیادی به بازی کردن با وسایل مختلف دارند. بنابراین جهت خرید کادو برای پسر سه ساله شما می توانید با انتخاب بهترین و جدیدترین اسباب بازی ها هیجان و لذت بازی را به آنها هدیه دهید. بنابراین سعی کنید لوازم اننتخابی شما بتواند برای کودکان خردسال بسیار مفید و مهیج باشند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *