آوریل 25, 2024
بهترین تاب کودک گل بچین

بهترین تاب کودک – تاب کودکانه خانگی جدید در 2024

5/5 - (12 امتیاز)

با تهیه بهترین تاب کودک و نصب آن در داخل خانه، کودک شما می‌تواند خیلی راحت و با ایمنی کامل به بازی‌ بپردازد. تهیه این محصول باعث می‌شود علاوه ‌بر تخلیه انرژی کودک شما، سلامت جسمی و روحی او تضمین بشود. می‌توان گفت در میان انواع وسایل بازی، تاب جزء پرطرفدارترین‌ها در میان کودکان بوده و همیشه از آن استقبال بیشتری می‌شود.

والدین همیشه مجبور هستند زمان زیادی را در صف‌های طولانی پارک بگذرانند تا کودک برای مدت زمان کوتاهی بازی کند. اما می‌توان با خرید تاب هایی که در منزل قابل‌استفاده هستند، دیگر نگرانی بابت این موضوع نداشت. از سویی دیگر کودکان برای ساعت زیادی سرگرم شده و والدین وقت کافی دارند تا به کارهای روزمره خود برسند. ما در این پست از گل بچین قصد داریم اطلاعات مفیدی را در رابطه با انواع تاب کودک و نوزاد به شما ارائه داده و سپس پرفروش‌ترین مدل‌ها را به شما معرفی کنیم.

چند مدل از بهترین تاب کودک و نوزاد

به دلیل اینکه تنوع بسیار زیادی در تاب های کودکانه وجود دارد، ما بهترین مدل ها را برای شما جمع آوری کرده و معرفی خواهیم کرد. با بررسی دقیق این محصولات می توانید آن چه در نظر دارید خریداری نمایید.

1- تاب کودک مدل فیل کد 430

معمولا والدین برای انتخاب تاب کودک به دنبال محصولی هستند که چندین سال، از نوزادی تا دوره خردسالی برای کودک کاربردی باشد. این مدل تاب خانگی کودک برای رده سنی ۲ الی ۶ سال مناسب است. این محصول از نظر استانداردهای ایمنی در سطح مناسبی قرار دارد.

همچنین قابلیتی در آن در نظر گرفته شده که می توان آن را در سه حالت لمیده، نشسته و خوابیده تنظیم کرد. وجود این قابلیت سبب می‌شود کودک خود را آنطور که برای او راحت است در تاب بگذارید. ظرفیت وزنی این تاب حداکثر ۳۰ کیلوگرم بوده و نصب آن بسیار راحت است. شما می‌توانید این تاب را به میله بارفیکس، تیرآهن یا درخت وصل کنید.

تاب کودک مدل فیل کد 430

مشخصات کلی

جنس : پارچه

رده سنی : 2 تا 6 سال

نوع محصول : تاب

وزن : ۲۱۰۰ کیلوگرم

2- تاب کودک مدل یونیکورن کد TB31

برای خرید بهترین تاب کودک ، تاب کودک مدل یونیکورن کد TB31 نیز جزء موارد برتر است. این تاب خانگی برای کودکان دو سال به بالا مناسب است. ظرفیت وزنی این تاب حداکثر ۲۰ کیلوگرم و از پارچه با کیفیتی برای قسمت پشتی و نشیمنگاه آن استفاده شده است. در نتیجه هیچ گونه حساسیتی را برای کودک ایجاد نمی‌کند.

تنوع رنگ در این محصول بسیار زیاد که باعث شده کودکان اشتیاق بیشتری برای وقت گذراندن و بازی کردن نشان دهند. این تاب دارای قابلیت نصب راحت می‌باشد. همچنین بخش پشتی و نشیمنگاه به شکل تشکی بوده که کودک به اندازه کافی احساس راحتی کرده و از تاب خوردن لذت می‌برد.

بیشتر بخوانید بهترین راکر کودک

تاب کودک مدل یونیکورن کد TB311

مشخصات کلی

وزن : ۱.۵ کیلوگرم

ظرفیت وزنی : ۲۰

جنس : پارچه

رده سنی : ۲۴ ماه و بالاتر

3- تاب کودک آنیل مدل فیل رویایی کد 08

اگر به زیبایی ظاهری تاب کودک اهمیت می‌دهید و در عین حال راحتی کودک برای شما اهمیت دارد، ما خرید این تاب کودک را به شما توصیه می‌کنیم. طراحی این تاب طبق ارگونومی بدن بوده و به صورت کریر است. رده سنی این محصول بین دو ماه تا ۵ سال می‌باشد. طراحی منحصر به فرد این تاب کودک خانگی سبب شده تا هیچ خطری برای بازی کودکان وجود نداشته باشد.

اگر فرزند شما نوزاد است و می‌خواهید به راحتی او را بخوابانید، این تاب بهترین گزینه برای شماست. این مدل بر خلاف مدل‌های دیگر دارای تنوع حرکت است که حس بهتری به کودک القا می کند. شما می‌‌توانید تاب را در حالت دراز کش و نشسته تنظیم کنید. از دیگر ویژگی های عالی این تاب می‌توان به شستشوی راحت آن اشاره کرد.

تاب کودک آنیل مدل فیل رویایی کد 08

مشخصات کلی

جنس : پنبه، نخ

رده سنی : تا 5 سال

نوع محصول : تاب

قابلیت‌های نصب و استفاده : نیاز به سرهم بندی

4- تاب کودک کد 02

معمولا بهترین تاب کودک در میان مدل های چوبی بیشتر یافت می شود. این محصول با استفاده از پارچه کتان و چوب طبیعی با کیفیت ساخته شده است. این تاب تحمل وزن ۳۰ کیلوگرم را دارد و جزء محصولاتی است که دارای قابلیت شستشو راحت می باشد. شما می توانید به راحتی این تاب را به میله بارفیکس، سقف یا درخت متصل نمایید و برای کودکان تا حداکثر سن ۶ سال این مدل را انتخاب کنید. این محصول دارای امنیت کافی بوده و در عین حال به گونه ای است که کودک می تواند به راحتی در آن بنشیند و احساس ناراحتی نداشته باشد.

تاب کودک کد 02

مشخصات کلی

جنس : پارچه، چوب

رده سنی : تا 5 سال

نوع محصول : تاب

5- تاب کودک مدل سیمپسون ها

این محصول بهترین تاب کودک برای رده سنی ۶ ماه تا ۷ سال است. ویژگی بارز این مدل تاب طراحی کودکانه شکل ظاهری آن است که به شکل شخصیت های کارتونی بوده و بسیار جذاب است. شما بایستی برای نصب این تاب از بارفیکس در چارچوب در استفاده کنید. ظرفیت وزن این مدل ۳۰ کیلوگرم است و متریال استفاده شده در آن متشکل از پلاستیک و فلز می باشد.

بیشتر بخوانید بهترین چراغ خواب کودک

تاب کودک مدل سیمپسون ها

مشخصات کلی

جنس : پلاستیک

رده سنی : زیر 9 سال

نوع محصول : تاب

6- تاب کودک مدل جامپر کد 33

در میان انواع مدل‌های تاپ کودکانه مدل های جامپر بسیار محبوب هستند. چرا که می‌توانید با انتخاب این مدل تاب ها، هیجان بازی را برای نوزادان و کودکان چند برابر کنید. رده سنی این مدل بر خلاف مدل‌های دیگر ۶ الی ۱۸ ماهگی هست و باید برای نصب آن قطعات آن را به یکدیگر متصل نمایید. جنس این تاب کودک پلاستیک بوده و ظرفیت وزنی  آن نیز ۳۰ کیلوگرم می‌باشد.

تاب کودک مدل جامپر کد 33

مشخصات کلی

جنس : پلاستیک

رده سنی : 6 تا 18 ماهگی

نوع محصول : تاب

7- تاب کودک مدل VG 2333

محصول دیگری که در برای خرید بهترین تاب کودک به شما معرفی می‌کنیم، تاب کودک مدل VG 2333 است که می‌تواند یک اسباب ‌بازی بسیار عالی و کاربردی برای کودکان باشد. تمامی استانداردهای ایمنی در ساخت این تاب رعایت شده و سلامت فرزند شما به ‌طور کامل تأمین می‌شود. رده سنی محصول از ۶ ماه به بالا بود و جنس آن تماماً از پلاستیک می‌باشد.

کودکان تا حداکثر وزن ۳۰ کیلوگرم می‌توانند به ‌راحتی با این تاب زیبا بازی کنند. می‌توان گفت که استفاده از این تاب برای نوزادانی که دارای رفلاکس معده هستند، بسیار مناسب خواهد بود. شما می‌توانید به ‌راحتی با استفاده از طناب تعبیه ‌شده در این تاب آن را به میله‌ بارفیکس نصب کرده و با خیال راحت کودک خود را تاب بدهید.

به دلیل وزن پایین این محصول جابه‌جایی و همچنین نصب آن بسیار راحت انجام می‌شود. این تاب دارای کمربند ایمنی بوده و از کودکان ۶ ماه تا ۶ سال می‌توانند بر روی آن سوار شوند.

تاب کودک مدل VG 2333

مشخصات کلی

وزن : ۱۵۰۰ کیلوگرم

ظرفیت وزنی : ۳۰

جنس : پلاستیک

رده سنی : ۶ ماه و بالاتر

8- تاب کودک مدل الینا

تاب کودک مدل الینا یکی دیگر از تاب‌های کودکانه پرطرفدار است که برای ساخت آن از چوب مرغوب، پارچه با کیفیت و همچنین طناب‌های کنفی استفاده ‌شده است. برای این تاب نشیمنگاه بسیار راحتی در نظر گرفته شده تا کودک در زمان سرگرمی کاملاً احساس راحتی داشته باشد. این محصول دارای کمربند ایمنی کودک است تا در زمان‌ عقب و جلو رفتن تاب، خطری آن‌ها را تهدید نکند.

بیشتر بخوانید بهترین بازی فکری برای کودکان

تاب کودک مدل الینا

مشخصات کلی

جنس : چوب، پارچه

رده سنی : 12 تا 36 ماهگی

نوع محصول : تاب

تاب کودکانه خانگی چه مزایایی دارد؟

پدر و مادرها با تهیه بهترین مدل‌های تاب کودک خانگی از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوند:

  • تأمین امنیت کودکان
  • در دسترس بودن تاب برای بازی
  • تخلیه انرژی
  • کنترل والدین در زمان بازی کودک
  • افزایش اعتماد به‌ نفس
  • ایجاد شادی و نشاط
  • نصب راحت و آسان
  • حمل بسیار راحت آن
  • وجود کمربند ایمنی
  • وجود قابلیت‌های مختلفی نظیر حالت درازکش در برخی از مدل‌های تاب کودکانه

 نکات مهمی که برای خرید تاب نوزاد و کودک باید به آن توجه کنید!

مطمئنا در نظر گرفتن موارد زیر هنگام انتخاب بهترین تاب کودک به شما کمک بسزایی می‌‌کند.

داشتن کمربند ایمنی

مهم‌ترین ویژگی تاب‌ خانگی، وجود کمربند ایمنی است که با بستن آن خیال پدر و مادرها از تامین امینت کودک راحت می‌شود . بنابراین در زمان خرید محصول حتماً به این مورد توجه داشته باشید.

 قیمت

مهم‌ترین موردی که در رابطه با خرید این محصولات وجود دارد، توجه قیمت آن است. عوامل مختلفی نظیر جنس، مدل، کیفیت و قابلیت‌های متنوع می‌توانند به شکل مستقیم روی قیمت تاب کودکانه تاثیرگذار باشند. شما با در نظر گرفتن بودجه خود و همچنین نسبت ‌به سلیقه‌ای که دارید، مدل‌های متنوعی را خریداری کنید.

 جنس

جنس تاپ ها می‌تواند از پلاستیک، فلز، چوب و یا پارچه ای باشد. درهر صورت شما باید محصول را انتخاب کنید که فرزند شما در آن احساس کاملاً راحتی داشته باشد.

 رنگ تاب کودک

مسلماً هر چه که رنگ‌های متنوعی در تاب کودکانه استفاده ‌شود، آن ها اشتیاق بیشتری برای بازی کردن خواهند داشت. شما می‌توانید رنگ را بر اساس جنسیت فرزند خود نیز انتخاب کنید.

نصب آسان

معمولاً تمامی تاب‌های خانگی کودکانه بر روی میله‌ی بارفیکس نصب می‌شوند. قطعا نصب آسان این مصولات، یکی از فاکتورهای مهم برای خرید آنها خواهد بود. معمولاً تاب‌های کوچک برای نوزاد تا کودک به بازار عرضه می‌شوند و شما باید در ابتدا سن کودک خود را در نظر گرفته و سپس بر اساس استانداردها بهترین مدل تاب کودک را برای او انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید کادو برای نوزاد

فواید تاب بازی برای کودکان

ممکن است برخی از والدین هنوز در خرید تاپ کودکانه تردید داشته باشند. چرا که احساس می‌کنند ممکن است تاب بازی برایشان خطری داشته باشد. اما باید بدانید که استفاده از این وسیله بازی برای کودکان از دوران نوزادی تا کودکی می‌تواند فواید بسیار زیادی را به‌همراه داشته باشد که عبارت‌اند از:

 افزایش تعادل و قدرت بدنی

حرکات نوسانی تاب نوعی حرکت ریتمیک است که به‌ طرف عقب و جلو حرکت می کند. زمانی‌که کودک در تاب قرار دارد، برای حفظ تعادل باید بدن خود را جابجا کند. به‌ همین خاطر عضلات او درگیر می شوند و همین امر باعث افزایش تعادل بدنی کودک می‌شود.

سر گرم‌ کننده

مهم‌ترین هدف خرید انواع تاب بازی جنبه سرگرمی آن است. قطعاً تمام کودکان زمانی را که در تاب سپری می‌کنند، احساس شادی و نشاط را تجربه خواهند کرد.

بیشتر بخوانید بهترین اسباب بازی پسرانه

سخن آخر

مطالعه این پست به شما کمک می کند بتوانید بهترین تاب کودک را بر اساس معیارهایی که در نظر گرفته اید انتخاب نمایید. توجه کنید که ایمنی این مدل ها از هر موضوعی برای شما مهم تر است؛ کودک شما برای سساعت ها سرگرم بازی شده و شما خیالتان راحت است که خطر افتادن از روی تاب او را تهدید نمی کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *